30 Yıldan Uzun Zamandır Hizmetinizdeyiz.

1998 yılında faaliyetine başlayan işletmemiz, Torosların eteğinde doğan Ulupınar çayının dingin yatağı üzerinde kurulu yörük köşklerinde sizlere hizmet vermenin huzurunu yaşamaktadır.

Yeryüzü Cenneti Tropik Restaurant

1998 yılında faaliyetine başlayan işletmemiz, Torosların eteğinde doğan Ulupınar çayının dingin yatağı üzerinde kurulu yörük köşklerinde sizlere hizmet vermenin huzurunu yaşamaktadır.

Yöremizin doğal zenginliğini, tertemiz havasını, mis gibi doğal suyunu, yöresel misafirperverliğimizle harmanlayarak siz misafirlerimizle paylaşma zevkini ilk günden bu yana devam ettiriyoruz.

Doğal yaşama uyumlu tesisimizde sizler için hazırladığımız bungalow tipi, her şeyiyle doğal evlerimizde konaklama imkanı, sabahları yöresel ürünlerle nefis bir köy kahvaltısı. Gün boyu zengin menüsü ile özel tatlar, balık, et ızgara çeşitleri ve nefis çay sohbetleri…

Sofranızda yiyeceğiniz balığı oltanızla tutma imkanı, pek çok sportif ve doğal aktiviteler, öenmli misafirleriniz için VIP köşemiz, özel günleriniz için parti programları ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz mutlu bir gün…

Ulupınar-Tropik-Restaurant

Konaklama & Kahvaltı Balık & Et

Deneyimli Şeflerden Seçkin Yemekler Eğlenceli Anlar

Mutlu Tatiller İçin Tropik Restaurant’a Bekliyoruz.

Tropik Restaurant

Tutkumuz Yemek

Yaklaşık 5 dönümlük alan üzerinde kurulu bulunan tesisimiz içinden geçen sular üzerinde yer alan Yörük köşklerinde, gelen konuklara yaz-kış hizmet veriyor.   Açık ve kapalı alan Restaurantlar bulunan Tropik’in akan dere üzerinde 35 adet köşkü yer alıyor.

Kış aylarında ise 100 Kişi kapasiteli Şömine ile ısınan kapalı mekanımız ile hizmete devam ediyoruz. Restoranımızda yaz – kış hizmet verilirken, özel günlerde, toplantılarda, şirket yemeklerinde, düğün, nişan doğum günü gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.    

Yerli yabancı birçok misafirin ziyaret ederek yemek yediği Tropik Restaurant’ı bu yıl içerisinde Ruslar başta olmak üzere en çok Almanlar, İngilizler, Araplar ve yerli turistler ziyaret etti.   Tropik Restaurant muhteşem doğal güzelliği ile de dikkat çekiyor.